dzielnicowa kategoria: drinki (alkohole)


Klimatyczna kawiarnia z bogatym menu i ciekawą ofertą śniadaniową. Zjecie tutaj między innymi najlepsze w mieście pancakes, omlety z pastrami i kanapkę Reuben. Do śniadania można napić się pysznej kawy, a wieczorem spotkać przy lampce wina. Zielone wnętrze i kolorowe dania na talerzu to wizytówka Zenka Cafe.

Zenka cafe


Tworzymy winiarnię w sercu wrocławskiego Nadodrza. Zapraszamy Cię do naszego lokalu w XIX wiecznej kamienicy. Surowe, ceglane wnętrza nawiązują do piwnic, które są idealnym miejscem do przechowywania i spożywania wina. Tak samo jest i u nas! W naszej winiarni spróbuj win prosto z Hiszpanii, Francji i Niemiec. Serwujemy do nich […]

Pociąg do wina


Pracownia Food Think Tank to siedziba kolektywu, która wymyka się klasyfikacjom. Oprócz galerii sztuki, miejsca prowadzenia warsztatów, wykładów i wydarzeń edukacyjno-kulturalnych działa tu kawiarnia speciality.  

Food Think TankMiejsce spotkań miłośników Nadodrza, gdzie skosztujesz regionalnych piw, smacznie zjesz, wzmocnisz aromatyczną kawą i… zrelaksujesz się.  

Bistro Narożnik