Tapety Dubois


Kategoria:
Lokalizacja:Stanisława Dubois 25, Wrocław, Polska
Telefon: 694 670 696
E-mail:salon@tapetydubois.pl
Godziny otwarcia:Pn. - Pt.: 10:00 - 18:00, Sb.: 11:00 - 15:00

Planujesz remont? Po 25 latach sklep z tapetami przy ul. Dubois zyskał nowy blask.

Jeśli Wy lub Wasi rodzice tapetowali w latach 90 swoje wnętrza, z dużym prawdopodobieństwem w tapety zaopatrywali się w znanym w całym Wrocławiu przy ul. Dubois 25. Niespełna trzy miesiące temu, nowy właściciel otworzył drzwi tego sklepu w całkowicie innym wydaniu. Tapety Dubois to teraz ok. 60 wyselekcjonowanych, modnych wzorów dostępnych od ręki. Są też setki propozycji, na które czas oczekiwania wynosi do 2 dni oraz tysiące tapet „pod zamówienie”. Oprócz pokryć ściennych, w ofercie sklepu znajdują się okleiny meblowe, panele Pergo, panele winylowe a także listwy i sztukateria.

Od kilku lat można zobaczyć ponowny wzrost zainteresowania tapetami. Dlaczego? To już zupełnie inny produkt niż ten, który dostępny był na półkach przed laty. Tapety są doskonałą alternatywną dla malowanych ścian czy tynków strukturalnych. Dobrze dobrany wzór potrafi „zrobić całe wnętrze”.

Jak podkreśla właściciel, sklep Tapety Dubois został stworzony z myślą o Klientach, którzy szukają alternatywy dla produktów dostępnych w marketach ogólnobudowlanych, ale nie chcą wydać za dużo pieniędzy na tapety, które dostępne są w ekskluzywnych salonach wnętrzarskich.

Planujecie metamorfozę swojego wnętrza, ale nie chcecie wydać za dużo? Koniecznie odwiedźcie sklep z tapetami przy ul. Dubois 25. www.TapetyDubois.pl