Kwiaciarnia ArtKlaudia


Lokalizacja:Henryka Probusa 23, 50-335 Wrocław, Polska
Telefon:+48 693403890
E-mail:florystka.klaudia@gmail.com
Godziny otwarcia:Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Sobota - Niedziela 11.00 - 15.00

Kwiaciarnia ArtKlaudia to marka, która wyrosła z miłości do kwiatów, ich piękna i cudnego aromatu. Na mapie Wrocławskiego Nadodrza jest miejscem, w którym rozkwitają wspaniałe bukiety, kompozycje florystyczne oraz ciekawe aranżacje wnętrz z wykorzystaniem roślin doniczkowych. Szeroka oferta kwiatów ciętych, roślin balkonowych i doniczkowych jak również wyszukane artykuły dekoracyjne zachęcają do odwiedzin tego wyjątkowego miejsca. Kwiaciarnia  współpracuje z Wrocławskimi Artystami, wspiera Rękodzielników i lokalnych Rzemieślników udostępniając powierzchnię do ekspozycji i sprzedaży prac.

Właścicielka Pani Klaudia Rodak posiada ugruntowaną wiedzę i praktykę we florystyce natomiast wieloletnie doświadczenie marketingowe zdobyte w korporacji i pracy z agencjami eventowymi sprawiło iż z powodzeniem wykonuje usługi dedykowane dla firm, instytucji, hoteli, urzędów, banków czy restauracji. W wielką starannością i zaangażowaniem tworzy doskonałe oprawy florystyczne na wszelkie uroczystości zarówno firmowe jak i rodzinne (komunie, śluby itp).
Florystyka to praca połączona z przyjemnością tworzenia i pasją. Dzięki takiemu zestawieniu Pani Klaudia osiąga wspaniałe efekty wizualne, które na długo zapadają w pamięci. Kompozycje są wytworne, nadają kunsztu i elegancji otoczeniu, w którym się znajdują. Natomiast osoby obdarowane bukietami są zaskoczone ich oryginalnym materiałem roślinnym i niebanalną formą. ArtKlaudia to nie tylko kwiaciarnia ale również miejsce spotkań z mieszkańcami, miłośnikami roślin i kwiatów, przypadkowymi przechodniami, którzy mają ochotę porozmawiać nie tylko o kwiatach. Pani Klaudia chętnie dzieli się swoją wiedzą i  doświadczeniem florystycznym.